Ploty a brány

Ploty a brány z profilu

Brány a ploty z profilu sú vyrábané z joklových profilov rôznej hrúbky a šírky. V ponuke máme rôzne typy lamiel a profilov, poprípade ťahokov alebo vzory vypalované laserom...

Brány a ploty z profilu sú vyrábané z joklových profilov rôznej hrúbky a šírky. V ponuke máme rôzne typy lamiel a profilov, poprípade ťahokov alebo vzory vypalované laserom.Pokial Vám nevyhovuje žiaden z plotov v našej ponuke vypracujeme návrh podľa Vašej predstavy. Všetky výrobky sú žiarovo zinkované a upravené práškovým lakovaním ľubovolným RAL odtienom.

Kované ploty a brány

Kované brány a ploty rozdeľujeme na ručne kované a vyrobené z kovaných polotovarov. Kované brány a ploty vyrábame podla návrhu zákazníka, alebo vypracujeme návrh na základe požiadavky zákazníka..

Kované brány a ploty rozdeľujeme na ručne kované a vyrobené z kovaných polotovarov. Kované brány a ploty vyrábame podla návrhu zákazníka, alebo vypracujeme návrh na základe požiadavky zákazníka. Všetky výrobky sú žiarovo zinkované a upravené práškovým lakovaním lubovolným RAL odtieňom.